Paylaş:

ÇİMSA, Kayseri’deki iş ortakları ile iftar yemeğinde buluştu

Türkiye’nin önde gelen çimento ve yapı malzemeleri üreticilerinden Çimsa, iş ortakları için Kayseri’de bir iftar yemeği düzenledi. Çimsa’nın Geleneksel İftar Yemeği’ne bu yıl, Kayseri Vali Yardımcıları Zülkarnin Öztürk, Mehmet Emin Avcı, Erhan Özdemir, Dr. Mustafa Arı ile Çimsa Genel Müdürü Nevra Özhatay ve Çimsa’nın üst düzey yöneticileri katıldı. Çimsa’nın iş ortaklarınında yoğun katılımıyla gerçekleşen iftarda davetliler, tasavvuf müziği eşliğinde oruçlarını açtılar.

İftar yemeğinin ev sahipliğini üstlenen Çimsa Genel Müdürü Nevra Özhatay, tüm konuklara hayırlı bir Ramazan ayı diledi. Ramazan’ın paylaşmanın önemini bir kez daha hatırlattığını vurgulayan Özhatay, “Mübarek Ramazan ayı bereket, kardeşlik ve aile olmanın önemini hatırlatır. Ramazan sofraları etrafında her zaman tüm aile bir araya gelir. Biz de Çimsa Ailesi olarak, değerli konuklarımız ve iş ortaklarımızla Ramazanın paylaşımcı ve birleştirici yönünü yansıtan bu sofrada buluşmuş olmaktan dolayı mutluyuz. Kayseri, Çimsa bünyesine katılan ilk fabrikamız oldu. Bu fabrikamızla gurur duyuyoruz çünkü Türkiye’nin en temiz fabrikası seçildi. Bunun yanı sıra yine Kayseri fabrikamızda üretilen gri çimento ürünümüz yeşil sertifika alarak sürdürülebilirlik konusundaki yaklaşımımızı bir adım daha ileri taşıdı” dedi.

Özhatay: “Çimsa, Türkiye ve dünyadaki konumunu inovasyonla güçlendiriyor”

Çimsa’nın Türkiye’de ve dünyada önde gelen yapı malzemeleri üreticilerinden biri olduğunu, beyaz çimento ticaretinde dünya lideri konumunda bulunduğunu belirten Özhatay, “Bunu inovasyon gücümüze borçluyuz. ‘Çimento sektöründe inovasyon olmaz’ algısını yıktık! Formülün adını ‘Çimsa’ olarak açıkladık. 44 yaşında ama her daim genç bir şirket olarak, kazandığımız tecrübenin üzerine her geçen gün yeni formüller ekliyoruz. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına göre özel olarak şekillendirdiğimiz çözüm portföyümüz ile onları rekabette bir adım daha öne taşıyoruz” diye konuştu.