Paylaş:

ÇİMSA, Mersin’de iş ortakları için iftar yemeği düzenledi

Türkiye’nin önde gelen çimento ve yapı malzemeleri üreticilerinden Çimsa, iş ortaklarının yoğun katılımıyla bir iftar yemeği düzenledi. Çimsa’nın her sene düzenlediği Geleneksel İftar Yemeklerinin ilkinde Mersin’de biraraya gelen iş ortakları, tasavvuf müziği eşliğinde oruçlarını açtılar.

İftar yemeğinin ev sahipliğiniÇimsa Genel Müdürü Nevra Özhatay üstlendi. Ramazan münasebetiyle iş ortakları ile bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Özhatay, “Ramazan ayı kutsal bir ay. Paylaşmanın, biraraya gelmenin önemini bizlere hatırlatan bir ay. Ramazan sofraları bize hep ailemizi hatırlatır. İşte o huzuru, sabrı ve birlikteliği paylaştığımız geleneksel iftar sofralarımızdan birinde sizlerle yani ailemizle biraraya geldik.” dedi.

Özhatay: “Özel ürünlerimizle müşterilerimizin projelerinde değer yaratıyoruz”

Çimsa Genel Müdürü Nevra Özhatay ayrıca sektörde yenilikçi ürün portföyü ile fark yarattıklarını belirterek şunları kaydetti: “Çimsa tarafından son dönemde geliştirilen ürünler, iş ortaklarımıza inovasyon konusunda fayda sağlamakta ve özel projelerde yer almalarına yardım etmektedir. Çimsa’nın inovasyon kültürünün önemli bir kısmını da iş ortaklarımızla birlikte geliştirdiğimiz uygulamalar oluşturmaktadır. Genişleyen ürün gamımızla iş ortaklarımızın tüm ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretiyor, alternatif yaklaşımlar sunuyor, projelerinde değer yaratıyoruz.”