Paylaş:

ÇİMSA, Niğde’deki iş ortakları ile iftar yemeğinde buluştu

Türkiye’nin önde gelen çimento ve yapı malzemeleri üreticilerinden Çimsa, iş ortakları için Niğde’de bir iftar yemeği düzenledi. Çimsa’nın Geleneksel İftar Yemeği’ne bu yıl, Niğde Belediye Başkan Yardımcısı Rıfat Özkan, Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şevket Katırcıoğlu, Niğde Ticaret Borsası Başkanı Zafer Uyanık, Niğde Halk Eğitim Merkezi Kurum Müdürü Mehmet Altunok ile Çimsa Genel Müdürü Nevra Özhatay ve Çimsa’nın üst düzey yöneticileri katıldı. Çimsa’nın iş ortaklarınında yoğun katılımıyla gerçekleşen iftarda davetliler, tasavvuf müziği eşliğinde oruçlarını açtılar.

İftar yemeğinin ev sahipliğini üstlenen Çimsa Genel Müdürü Nevra Özhatay, tüm konuklara hayırlı bir Ramazan ayı diledi. Ramazan’ın paylaşmanın önemini bir kez daha hatırlattığını vurgulayan Özhatay, “Mübarek Ramazan ayı bereket, kardeşlik ve aile olmanın önemini hatırlatır. Ramazan sofraları etrafında her zaman tüm aile bir araya gelir. Biz de Çimsa Ailesi olarak, değerli konuklarımız ve iş ortaklarımızla Ramazanın paylaşımcı ve birleştirici yönünü yansıtan bu sofrada buluşmuş olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Özhatay: “Çimsa, Türkiye ve dünyadaki konumunu inovasyonla güçlendiriyor”

Çimsa’nın Türkiye’de ve dünyada önde gelen yapı malzemeleri üreticilerinden biri olduğunu, beyaz çimento ticaretinde dünya lideri konumunda bulunduğunu belirten Özhatay, “Bunu inovasyon gücümüze borçluyuz. ‘Çimento sektöründe inovasyon olmaz’ algısını yıktık! Formülün adını ‘Çimsa’ olarak açıkladık. 44 yaşında ama her daim genç bir şirket olarak, kazandığımız tecrübenin üzerine her geçen gün yeni formüller ekliyoruz. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına göre özel olarak şekillendirdiğimiz çözüm portföyümüz ile onları rekabette bir adım daha öne taşıyoruz” diye konuştu.