Paylaş:

Çimsa ‘Usta Etkinliği’ Kayseri’de düzenlendi

Çimento ve yapı malzemeleri sektöründe 40 yılı aşkın süredir fark yaratan çalışmalara imza atan Çimsa, hazır beton kullanıcılarına yönelik Kayseri’de ‘Usta Etkinliği’ düzenledi.

Türkiye’nin önde gelen çimento ve yapı malzemeleri üreticilerinden Çimsa, Kayseri Kadir Has Kültür Merkezi’nde, hazır beton sektörü çalışanlarının katılımıyla Usta Etkinliği düzenledi. Çimsa Müşteri Destek ve Kalite Yönetim Müdürü Erman Derin tarafından verilen eğitime hazır beton sektörünün temsilcilerinin yanı sıra, akademisyenler ve Çimsa Kayseri – Niğde Hazır Beton Bölge Müdürlüğü yöneticileri katıldı.

Beton uygulamasında dikkat edilmesi gereken noktalar ve uygulama hataları üzerinde durulan eğitimde, fazla suyun betona zararı, taze betonun bakımı ve kürü, sıcak ve soğuk havalarda beton dökümü, betonun yerleştirilmesi ve betonda görülebilecek problemler için uygulamaya yönelik görseller ile anlatımlar yapıldı.

Çimsa, hazır betonda müşteri odaklı yaklaşımıyla geliştirdiği uygulamaları ve ürün çeşitliliğini müşterilerinin hizmetine sunuyor. 1988 yılında Adana’da, Zeytinli Hazır Beton Tesisi ile üretime başlayan Çimsa Adana, Mersin, Kayseri, Osmaniye, Kahramanmaraş, Nevşehir, Aksaray, Karaman, Konya, Bursa, Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Denizli, Afyon ve Sakarya illerinde toplam 27 hazır beton tesisi bulunuyor.

Pazar odaklı yaklaşımı ve geniş dağıtım ağıyla müşterilerinin ürün ve hizmet ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında karşılama prensibiyle çalışan Çimsa’da, paydaşlarının güvenilir bir iş ortağı olarak, gelecek nesillere uzanacak yaşam alanları ve altyapıları için gerekli malzemeleri sağlanıyor.