Paylaş:

Sabancı Altın Yaka Ödülleri’nde 6 Kategoride 6 Ödül Çimsa’da

Sabancı Topluluğu şirket ve çalışanlarının başarılarını ödüllendirmek ve iyi uygulamaların karşılıklı paylaşılmasını teşvik etmek amacıyla, altıncı kez gerçekleştirilen Sabancı Altın Yaka Ödülleri’ni kazananlar, 29 Nisan Çarşamba akşamı Sabancı Center’da düzenlenen törenle ödüllerini aldılar. Sunuculuğunu Cem Davran’ın üstlendiği ödül töreni, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, CEO Zafer Kurtul, İnsan Kaynakları Grup Başkanı Neriman Ülsever, Topluluk yöneticileri ve çalışanlarının katılımıyla yapıldı.

Altın Yaka Ödülleri’nde Pazar Odaklılık Kurumsal Alt Kategorisi ve İnovasyon Kategorisi ile birincilikİş’te Eşitlik Kategorisi ile ikincilikSinerji Kategorisi, İnovasyon ve Kurumsal Girişimcilik Kategorisi ve Verimlilik Kategorisi ile 3 mansiyon ödülü Çimsa’nın oldu.

Çimsa Genel Müdürü Nevra Özhatay, 6 farklı kategoride almaya hak kazandıkları ödüllerin kendilerine büyük mutluluk yaşattığını belirterek şöyle konuştu:

“Her kategoride ona yakın şirketle toplamda yüzden fazla başarılı projeyi geride bırakıp, zorlu geçen jüri değerlendirmelerinden başarıyla çıkarak bu ödüllere layık olan arkadaşlarımı en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Bu yıl bizim için bir ilk değildi aslında. Çimsa olarak mükemmeliğe olan inancımız, başarı odaklılığımız, işimize olan bağlılığımız ve herşeyden önce heyecanımız ile 2009 yılından beri düzenlenen Altın Yaka ödüllerine katılıyor, başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Önümüzdeki senelerde de çıtamızı daha da yükselterek başarılarımıza yenilerine eklemeye devam edeceğimize inanıyorum.”